Klasy IV-VI

 • Terminy testów pisemnych na Kartę Rowerową:

  IVA, VC - 28 maja 
  IVB, IVE - 29 maja 
  IVC, VA - 23 maja
  IVD, VB, VD - 24 maja
  IV F - 25 maja
  Uczniowie piszą test na zajęciach techniki.

  Uczniów klas VI i VII sp oraz gimnazjum zapraszam 24 lub 25 maja o g. 11.25 s.056.

  Terminy testów poprawkowych:

  IVA, IVB - 5 czerwca g. 12.25 s.056.
  IVC, IVD - 6 czerwca g. 11.25 s.056.
  IVE, IVF - 7 czerwca g. 11.25 s.056.
  VA - 6 czerwca na lekcji
  VC - 4 czerwca na lekcji
  VB, VD - 7 czerwca na lekcji

  Kl. VI i VII sp oraz gimnazjum 8 czerwca o g. 11.25 s.056.


  Uczniowie, którzy zaliczą test przystąpią do sprawdzianu z jazdy rowerem, który odbędzie się 14 czerwca o g. 10.00, przed wejściem głównym do szkoły.

  Zobacz  pytania testowe przygotowujące do testu pisemnego na Kartę Rowerową.


  Organizator sprawdzianu na Kartę Rowerową
  Mirosława Szenkin-Chmielewska
  08.05.2018 05:51 | więcej »
 • 28 kwietnia 2018r. odbyła się kolejna wycieczka w ramach projektu "4xK". Tym razem uczniowie kl. I-III, kl. II i III filii w Buszkowach oraz kl. IV-VII odwiedzili park dinozaurów "Łeba Park". Pogoda dopisała, a pełna atrakcji i niezapomnianych widoków trasa, była niezwykłą i fantastyczną przygodą w przeszłość.

  Katarzyna Stasiak

  foto: K. Stasiak, A. Kwidzińska

  01.05.2018 09:15 | więcej »
 •    

  Na przełomie lutego i marca tego roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA. Wzięło w nim udział 22 uczniów klas IV - VII naszej szkoły. Do finału, który odbywał się 06.04.2018 r. w Warszawie zakwalifikował się uczeń klasy V b Goran Pangełow. W finale brali udział najlepsi uczniowie z całej Polski. Goran zdobył brązowy medal i dyplom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

  Marzenna Seroczyńska

  22.04.2018 18:55 | więcej »
 • W dn. 8 - 9 marca odbył się pierwszy, po przerwie zimowej,   wyjazd edukacyjny w ramach projektu "4xK". Uczestnikami wycieczki do Warszawy byli uczniowie klas IV i V, którzy systematycznie uczestniczą w zajęciach rozwijających kompetencje matematyczne, przyrodnicze i lingwistyczne. Warszawa przywitała nas wiosenną pogodą, dzięki której chętnie wędrowaliśmy po mieście odwiedzając jego atrakcyjne miejsca: Centrum Nauki Kopernik, pomnik Syrenki nad Wisłą, Zamek Królewski, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Ewolucji, Pałac Prezydencki, kolumna Zygmunta. Wędrówkę po Warszawie zakończyliśmy spacerem po Trakcie Królewskim. Dzieci,  zmęczone ale pełne wrażeń,  wracały do domu wymieniając się w drodze powrotnej wrażeniami z udanego pobytu w stolicy.

  Beata Bretes

  Foto: M. Wiewiórska, B. Bretes

  14.03.2018 07:34 | więcej »
 • We wtorek 6 marca br. odbyła się kolejna 41 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”. Celem turnieju jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania w sytuacjach kryzysowych, praktycznych umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym oraz znajomości tradycji ruchu strażackiego. Uczestnicy turnieju rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: SP, gimnazja i ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowali:

  • SP - Amelia Kruszkowska IVB, Kinga Lizakowska VB i Kacper Gwiazda VD.

  • Gimnazjum - Diana Lejkowska 3B, Oliwia Lejkowska, Zofia Woźniak 3D, Konrad Piżewski 3C.

  Zdaniem uczniów tegoroczne testy były bardzo wymagające i zawierały bardzo szczegółowe pytania. Wśród uczniów SP najlepiej uplasowali się przedstawiciele szkoły z Pręgowa, nasi reprezentanci zajęli dalsze miejsca. Natomiast nasze gimnazjalistki - Diana Lejkowska, zajęła I m-ce zaś Oliwia Lejkowska II m-ce.

  Nagrody i upominki ufundowane przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kolbudach oraz Urząd Gminy Kolbudy wręczyli wójt gm. Kolbudy p. dr Leszek Grombala, Komendant Gminny OSP  w Kolbudach p. Daniel Rabiega, Prezes OSP  w Kolbudach p. Marek Rosa.

   Mirosława Szenkin-Chmielewska

  fot. Roman Nowak

  14.03.2018 07:31 | więcej »
 • 7 marca  2018 r. uczniowie  uczestniczyli w kolejnym koncercie  muzycznym pt. „Kiedy morze jest w humorze ”. Artyści zaprezentowali i zaśpiewali piękne szanty, czyli marynarskie pieśni. Jak zwykle oprócz pięknych piosenek, uczniowie zapoznali się z kolejnymi instrumentami muzycznymi takimi jak: ukulele, drumle  i  cymbały górskie.

  Agata Wiśniewska

  14.03.2018 07:30 | więcej »
 • Trzecia edycja Turnieju odbyła się 26 stycznia 2018 roku, a wiedzę o Patronie prezentowali uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej.

  W części pisemnej uczniowie wypełniali testy dotyczące życiorysu.  W części ustnej reprezentanci klas losowali pytania z historią jachtów  Zawisza Czarny i Generał Zaruski oraz pojęciami żeglarskimi. Było również wiązanie węzłów na czas, a także recytacja sonetów górskich i morskich Mariusza Zaruskiego.

  Uczniowie klas trzecich dopingowali reprezentantów.

   W skład jury wchodzili:  oficer programowy jachtu Generał Zaruski Piotr Królak, Weronika Nadzikiewicz reprezentująca  CWM ZHP w Gdyni – armatora jachtu Zawisza Czarny, Wójt Gminy Kolbudy Leszek Grombala i Wicewójt Gminy Kolbudy Marek Goliński.

  W przerwie obejrzeliśmy film nagrany przez uczniów naszej szkoły o Mariuszu Zaruskim oraz występy szkolnego zespołu szantowego i tanecznego w piosence „Życzenia powrotu”.

   

  Na końcu wszyscy zaśpiewali pieśń „Jacht Generał Zaruski”, która stała się  nowym hymnem szkoły w Kolbudach.

   

  Dziękujemy sponsorom nagród:

  - Energa – sponsor CWM ZHP w Gdyni,

  - GOS w Gdańsku

   

  Kolejność miejsc:

  I ex aequo VIB Julia Kaszkiel, Aleksandra Wąsowicz

   36 p          VIE Zuzanna Ohler, Maciej Cesarz

   

  II ex aequo IVB Tomasz Filipek,

  35 p            IVC Oliwia Nowakowska, Weronika Kloka

   

  III 34 p VB Zofia Markowska, Kinga Krajewska

   

  Gratulacje dla wszystkich uczestników zmagań turniejowych!

   

  Anna Zięba

  14.03.2018 07:27 | więcej »
 •                        

                                W piątek 19 stycznia odbył się szkolny konkurs mitologiczny dla  klas piątych. Była to już kolejna edycja, w której uczestnicy  rozwiązywali test wyboru, rysowali drzewo genealogiczne antycznych bogów, przyporządkowywali atrybuty i kompetencje poszczególnym mieszkańcom Olimpu. Najwięcej emocji, jak zawsze, budziły wcześniej wybrane drogą losową i przygotowane przez uczniów scenki o starożytnych bohaterach – w formie dramy o Prometeuszu i Syzyfie i pantomima o Heraklesie. Pomysłowość w doborze rekwizytów i bogata scenografia spodobały się jury, które po zsumowaniu punktów, przyznało I miejsce klasie VB. Wszyscy uczestnicy mitologicznych potyczek otrzymali dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

   

  Anna Brych i Izabela Frączek

  14.03.2018 07:19 | więcej »
 • 8 stycznia po raz drugi odbyły się w naszej szkole Zielone lekcje, czyli pasjonujące spotkania z ptakami: sową płomykówką, jastrzębiem i sokołem. Tym razem inna grupa uczniów mogła  dowiedzieć się jaką rolę te ptaki spełniają w przyrodzie a nawet dotknąć ich. Wszyscy byli zachwyceni nie tylko bezpośrednim kontaktem ale również faktem jak wiele potrafią te ptaki.

  Beata Bretes

  Foto: Bożena Szmyt

  12.03.2018 19:20 | więcej »
 •     

        18 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu - ZIELONEJ LEKCJI - edukacji przyrodniczej na żywo. Zobaczyli ptaki drapieżne - sokoła, puchacza, jastrzębia i sowy. Poznali zwyczaje tych ptaków, ich budowę, cechy wyglądu i czym się odżywiają oraz gdzie zamieszkują. Każdy mógł się im  przyjrzeć z bliska, dowiedzieć się jaką rolę spełniają w przyrodzie.

  Agata Wiśniewska

  12.03.2018 19:15 | więcej »
 • 22 grudnia 2017r.  uczniowie klasy 6e przedstawili jasełka pt. "Wigilia Bożego Narodzenia" . Głównym przesłaniem jasełek było pytanie :Czy jestem gotowy zapomnieć o choince i znajdujących się pod nią prezentach, a dostrzec osoby samotne, chore i potrzebujące pomocy?. Czy wyszedłbym z komfortowej sytuacji i zaprosziłbym ich do swojego domu na wieczerze wigilijną? Uczniowie przebrani za kolędników przedstawili również  często niedocenianą  formę rodosnego, wesołego i wspólnego  przeżywania świąt Bożego Narodzenia czyli kolędowanie. Przebrani za diabły, anioły, Józefa,  Maryję itd w humorystyczny sposób ukazali swoje zalety i wady. Jasełka zainteresowały odbiorców tych młodszych i trochę starszych.

  Żaneta Wisowata

  12.03.2018 17:17 | więcej »
 • W wyniku wybrów wyłoniona została Rada Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w składzie:

  1. Konstancja Aszyk, 94 głosy
  2. Michał Tempski, 90 głosów
  3. Zuzanna Bielewicz, 79 głosów
  4. Michał Sujka, 78 głosów
  5. Nikodem Zieziula, 73 głosy
  6. Klaudia Drelich, 73 głosy
  7. Szczepan Buśko, 67 głosów
  8. Kamil Spat, 66 głosów
  9. Martyna Janca, 62 głosy
  10. Diana Lejkowska, 57 głosów

  Rada Samorządu Uczniowskiego SP

  1. Kałużny Kacper kl. VII E , 147 głosów
  2. Szlufik Zofia kl.VII A, 111 głosów
  3. Gazda Igor kl.VII , 97 głosów
  4. Holzer Dominik kl.VII E , 86 głosów
  5. Szreder Kinga kl.IV B, 85 głosów
  6. Sajdutko Filip kl. VII B, 76 głosów
  7. Olszewski Maciej kl.VII E, 70 głosów
  8. Sadowska Julia kl. VII A, 65 głosów
  9. Obrycki Cyprian kl.VII D, 65 głosów
  10. Tralewski Cezary kl.VII C , 62 głosów

  foto. M. Seelau

  12.03.2018 17:17 | więcej »
 • Od wtorku 26.09 do poniedziałku 02.10.2017 odbędzie się KAMPANIA WYBORCZA do Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Wszystkich uczniów będących w składzie Trójek Klasowych zapraszamy do udziału w kampanii wyborczej. Kandydaci są proszeni o przygotowanie prezentacji swojej osoby oraz propozycji działań na rzecz szkoły ( w formie papierowej lub elektronicznej)
  Propozycje prosimy składać do opiekunów SU ( p. Magdalena Hajduk - gimnazjum, p.Małgorzata Seelau - szkoła podstawowa IV-VII )

  MASZ CIEKAWE POMYSŁY ?

  LUBISZ POMAGAĆ INNYM ?

  POTRAFISZ WSPÓŁDZIAŁAĆ ?

  WYSTARTUJ W WYBORACH !!!

  26.09.2017 08:17 | więcej »
 •  

  40 uczniów ( LOP, 4xK) wraz z nauczycielami  (p.Dorota, p.Beata i p.Małgosia)  uczestniczyło już 5 rok w akcji Wielkiego Sprzątania Brzegów Jeziora Kolbudzkiego. Uzbieraliśmy kilkanaście worków śmieci. Zauważyliśmy ,że świadomość ekologiczna zwiększa się z roku na rok. Śmiecimy zdecydowanie mniej - wiemy do czego służą śmietniki. Piękna przyrodniczo trasa piesza wokół naszego jeziora jest gotowa do spacerów. Udało się!!!!! Pogoda dopisała. Organizatorzy akcji Pan Sołtys Andrzej Sosiński oraz Prezes Koła Wędkarskiego 58 przygotowali dla wszystkich uczestników grill oraz słodkości i ciekawe upominki. Do zobaczenia za rok.

  M.Seelau

  27.05.2017 17:33 | więcej »
 •          

  18 maja 2017r. w Bielkówku odbył się pierwszy Gminny Przegląd Eksperymentów Przyrodniczych. Przedstawiciele szkół z naszej gminy w trzyosobowych zespołach na swoich stanowiskach prezentowali przygotowane doświadczenia.

  Widownię stanowili zaproszeni goście i uczniowie szkoły w Bielkówku. Naszą  szkołę reprezentowało 15 uczniów  w pięciu zespołach. Między innymi  pokazali : skaczące rodzynki, posrebrzane jajko, jajko w butelce, antygrawitacyjną wodę, ciecz nienewtonowską, tęczę na talerzu, tęczę w szklance, lampę lawę, chemiczne jojo. Uczniowie z pozostałych szkół również przygotowali  mnóstwo ciekawych  pokazów  np. prąd z ziemniaka. Było głośno, kolorowo, wesoło i naprawdę ciekawie. Uczestnicy przeglądu  wzmocnili się po emocjach słodkim   poczęstunkiem i każdy otrzymał książkę o…... eksperymentach przyrodniczych.  Organizatorzy zaprosili wszystkich na kolejne spotkanie za rok.

  Dorota Zielińska

  Anna Winnicka

  20.05.2017 06:31 | więcej »
 • Terminy testów pisemnych na Kartę Rowerową:
  IVA, IVB, VE - 23 maja 
  IVC, VD - 24 maja
  IVD, VA - 26 maja
  VC - 25 maja
  VB -23 maja g.10.40 s. 056
  Uczniów klas VI sp oraz gimnazjum zapraszam 23 maja o g.11.25 s.056.

  Terminy testów poprawkowych:
  Kl.IV - 30 maja g.11.25 s.056
  Kl.V - 2 czerwca g.11.25 s.056
  Kl.VI sp oraz gimnazjum - 29 maja g.11.25 s.056

  Uczniowie, którzy zaliczą test przystąpią do sprawdzianu z jazdy rowerem, który odbędzie się 7 czerwca o g.9.00, przed wejściem głównym do szkoły.

  Zapraszam na stronę internetową szkoły, gdzie pod adresem http://zkpigkolbudy.edu.pl/?p=6920
  znajdują się pytania testowe przygotowujące do testu pisemnego na Kartę Rowerową.

  Organizator sprawdzianu na Kartę Rowerową
  Mirosława Szenkin-Chmielewska
  18.05.2017 20:46 | więcej »
 • W dniach 24-26 maja oraz 29 i 31 maja br. odbędą się w naszej szkole warsztaty z wychowania komunikacyjnego.
  Zajęcia poprowadzi podinspektor ds. edukacji i promocji p. Marta Filmanowicz z Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej.

  Celem zajęć jest kształtowanie w młodych ludziach postawy świadomego użytkownika miejskiego transportu zbiorowego.


  9.45 - 11.25 kl.IVD
  W warsztatach biorą udział uczniowie klas IV i V.
  Korzystając z komunikacji miejskiej, uczymy się funkcjonować w społeczeństwie.
  Bądź na czasie, wybierz komunikację miejską.
  Tematy spotkań:

   

  Harmonogram warsztatów z wychowania komunikacyjnego:

  24 maja s.125
  8.00 - 9.35 kl.IVC 
  9.45 - 11.25 kl.IVB 

  25 maja s.125
  8.00 - 8.45 kl.VC
  8.50 - 9.35 kl.VD
  9.45 - 10.30 kl.VE

  26 maja s.125
  8.00 - 8.45 kl.VD
  8.50 - 9.35 kl.VE
  9.45 - 10.30 kl.VC

  29 maja s.125
  9.45 - 11.25 kl.IVA
  11.35 - 13.25 kl.VA 

  31 maja s.125
  8.00 - 9.35 kl.VB 

  18.05.2017 20:40 | więcej »
 • Chłopcy z SP w Kolbuach wygrywają półfinał wojewódzki w koszykówce.

  Wielkie gratulacje za walke , za sportową postawę oraz za zaangażowanie do sięgnięcia po wygrana a tym samym awans do Finału wojewódzkiego ,który  odbędzie się 9 maja 2017 w Sopocie. Powodzenia

  07.05.2017 16:37 | więcej »

 • 26 kwietnia grupa gimnazjalistów z klas pierwszych miała okazję zwiedzić jacht Generał Zaruski, który po zimie  już jest gotowy do żeglarskiego sezonu. Panowie Piotr Królak, Krzysztof Dębski a także kapitan Jerzy Jaszczuk opowiadali o historii jachtu, bezpieczeństwie na wodzie jak i samym Generale Zaruskim, który organizował zakup tego jachtu.
  Następnie obejrzeliśmy wystawy w spichlerzach Narodowego Muzeum Morskiego: „Polacy na morzach świata” i „Archeologia morska i nurkowanie”. W oddzielnych gablotach znajdowały się oryginalne pagony z munduru Mariusza Zaruskiego i jego pas z czasów zakopiańskich.
  W Żurawiu po drugiej stronie Motławy podziwialiśmy urok osiemnastowiecznych wnętrz kupieckich i urządzenia do rozładunku towarów ze statków.
  Za rok czeka nas żeglowanie po Zatoce Gdańskiej.

  Anna Zięba
  30.04.2017 19:05 | więcej »
 • 24 kwietnia odbył się ostatni w tym roku szkolnym koncert szkolny, na którym prezentowały się obój i akordeon, a także głos.

  Usłyszeliśmy śpiewne tony instrumentów o podwójnym stroiku: obój i rożek angielski – pani Agnieszka. Pan Jacek zawadiacko i śpiewał i tańczył tango. Pan Emil – mistrz akordeonu – wprowadził nas w świat harmonii dźwięków. Pani Aleksandra – jak zawsze – pięknie akompaniowała, a Pani Basia wprowadzała nas w świat historii instrumentów.

  Następny koncert w nowym roku szkolnym. Do zobaczenia i usłyszenia!

  Anna Zięba

  29.04.2017 14:03 | więcej »


 • Wyniki konkursu:

  I miejsce Osowska Małgorzata kl 4d
  II miejsce Lizakowska Kinga kl 4b
  III miejsce Kustosz Julianna kl 4b

  Wyróżnienia
  Getman-Wosik Krzysztof kl 2 gim.
  Grot Miriam kl 6a
  Kunowska Wiktoria kl 6a
  Wiśniewska Zofia kl 6a
  Rohde Roksana kl 5e
  Arora Sonia kl 5d
  Bruździńska Aleksandra kl 5d
  Kokiec Kacper kl 5d
  Płudowski Szymon kl 5d
  Rautenberg Jessica kl 5d
  Rokicka Amelia kl 5d
  Kisiel Zuzanna kl 5d
  Tym Dominika kl 5d
  Gryglas Zuzanna kl 5c
  Mucha Weronika kl 5b
  Mędowicz Anna kl 5a
  Dyrka Jan kl 4b
  Wilińska Oliwia kl 4b
  Bartoszek Maja kl 4a

  Żaneta Wisowata
  10.04.2017 20:07 | więcej »
 • We środę 22.03.2017, w Dniu Ochrony Bałtyku, w SP 86 w Gdańsku odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Morzu Bałtyckim. W drugiej edycji tego konkursu wzięło udział 24 uczniów z 12 szkół podstawowych województwa pomorskiego.
  27.03.2017 21:04 | więcej »
 • Goście z Niemenczyna
  Naszą szkołę odwiedzili dzisiaj Goście z Niemenczyna, przebywający w Kolbudach z okazji organizowanego, po raz drugi, Kaziuczka Niemenczyńskiego. Zaprezentowali uczniom pokaz wicia palm oraz występ zespołu Perła.

  Wicie palm wielkanocnych

  Dzieci kl. III SP uczestniczyły w pokazie wicia tradycyjnych wileńskich palm wielkanocnych. Panie, które wykonywały przy uczestnikach pokazu swoje piękne dzieła, wspólnie śpiewały przy tych czynnościach  ludowe piosenki. Palmy wytwarzane są,  ze zbieranych przez nie własnoręcznie zbóż, traw, ziół i kwiatów. Łącznie artystki wykorzystują aż 160 różnego rodzaju roślin. Uczniowie mogli obejrzeć przygotowane do robienia palm, suszone i farbowane rośliny. Niektórzy próbowali samodzielnie wykonać mała palemkę.


  Występ Zespołu Tańca Ludowego Perła

  Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum obejrzeli występ utytułowanego zespołu Perła z Niemenczyna pod kierownictwem p. Germana Komarowskiego. Młodzi tancerze wykonali brawurowo i dynamicznie tańce ludowe z różnych krajów.

  Zespół Tańca Ludowego  Perła , to młody, świetny technicznie zespół, posiadający w swym repertuarze  ludowe tańce polskie, wileńskie, litewskie, jak również tańce ukraińskie, rosyjskie, włoskie, łotewskie, słowackie. Nagrodzony został wieloma wyróżnieniami na festiwalach w Polsce, Białorusi, Bułgarii czy Chorwacji.

  Ich występ w naszej szkole bardzo się podobał a taniec na zakończenie spotkania wywołał głośny entuzjazm zgromadzonej publiczności.

  25.03.2017 21:40 | więcej »
 • We wtorek 14 marca br. odbyła się kolejna XL edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież zapobiega pożarom”. Celem turnieju jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania w sytuacjach kryzysowych, praktycznych umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym oraz znajomości tradycji ruchu strażackiego. W turnieju uczestniczyło 19 uczniów w trzech kategoriach wiekowych - sp, gimnazja i ponadgimnazjalne.

  Naszą szkołę reprezentowali:

  • SP - Adam Gromowski IVC, Kinga Lizakowska IVA, Marcelina Krzymowska IVA, Goran Pangełow
  • Gimnazjum - Diana Lejkowska 2B, Oliwia Lejkowska 2D, Zofia Nowak 2D, Radosław Baca 3A, Jakub Moskwa 3A.

  Tegoroczne pytania testowe nie należały do łatwych - zawierały wiele nowych, skomplikowanych pojęć.

  Wśród uczniów sp najlepiej uplasowali się przedstawiciele z Pręgowa, nasi reprezentanci zajęli dalsze miejsca, natomiast gimnazjaliści zajęli kolejno:

  I m-ce Diana Lejkowska 1B

  II m-ce Oliwia Lejkowska 2D

  III m-ce Zofia Nowak 2D.

  Nagrody i upominki ufundowane przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kolbudach oraz Urząd Gminy Kolbudy wręczyli wicewójt gm. Kolbudy p. Marek Goliński, Komendant Gminny OSP  w Kolbudach p. Daniel Rabiega, Prezes OSP  w Kolbudach p. Marek Rosa.

  30 marca 2017r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim odbędą się powiatowe eliminacje, w których naszą szkołę będzie reprezentować Diana Lejkowska.

  Mirosława Szenkin-Chmielewska

  19.03.2017 06:57 | więcej »

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach
  ul. Wybickiego 33;
  83-050 Kolbudy
 • 58-682-72-24
  58-326-41-10
  58 682 72 78
  58-326-41-20 świetlica
  58-326-41-32 świetlica kl.0-III
  58-326-41-22 lub 24 Pedagog
  58-326-41-23 Psycholog
  58-326-41-27 Pielęgniarka
  58-326-41-21 Biblioteka
  58-326-41-16 Stomatolog

Galeria zdjęć