Informacje- koronawirus

• dostęp do konto ucznia w Librus
    Uzyskanie /odzyskanie dostępu do konta ucznia w librusie przez rodzica

25.03.2020 08:02 | więcej »
  • Informacje dla ósmoklasistów

Drogie Ósmoklasistki, Drodzy Ósmoklasiści,

Od 16 do 25 marca, w dni powszednie, znajdziecie – na naszej stronie oraz na stronach internetowych wszystkich okręgowych komisji egzaminacyjnych – zestawy zadań, które możecie wykorzystać jako element powtórki przed egzaminem ósmoklasisty.

W każdym zestawie przygotowaliśmy dla Was zadania z:
    - języka polskiego, zorganizowane według lektur obowiązkowych z klasy VII i VIII
    - matematyki, zorganizowane według kolejnych wymagań szczegółowych podstawy programowej z matematyki dla klasy VII i VIII
    -  języka angielskiego, zorganizowane według kluczowych umiejętności.

Zadania będziemy publikować codziennie ok. godz. 9:00, natomiast rozwiązania do nich – ok. godz. 15:00.
    więcej tutaj

17.03.2020 08:20 | więcej »
  • Pasma edukacyjne
    Ruszyły pasma edukacyjne oraz lekcje z Internetu propozycje dla uczniów, oprócz zadań przekazanym uczniom na stronie szkoły, można skorzystać z oferty ministerstwa https://www.gov.pl/web/edukacja. Nauczyciele zapoznają się z tą ofertą i bezpośrednio uczniom i rodzicom będą przekazywać z jakich propozycji skorzystać.
    Więcej info na dzienniku librus
    16.03.2020 13:15 | więcej »
  • Zadania na czas zawieszenia zajęć

Rodzice, Drodzy Uczniowie

Zawieszenie zajęć w placówkach oświatowych na terenie całego kraju wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ma być to czas, który spędzimy w domu, pamiętając o swoim bezpieczeństwie, higienie, a szczególnie unikajmy dużych skupisk ludzi.
    Moi drodzy premier, ministrowie, lekarze podkreślają, że nie jest to czas dodatkowych ferii. Chcemy, abyście ten czas wykorzystali na samodzielną naukę, doskonalenie i utrwalenie zdobytej dotychczas wiedzy.
    Pomimo braku kontaktu bezpośredniego z nauczycielami, chcemy Was w tej nauce wspierać. Jesteśmy do waszej pomocy w formie elektronicznej poprzez dziennik librus. Od poniedziałku 16 marca na stronie szkoły https://www.spkolbudy.edu.pl/ w zakładce po lewej stronie : zadania online zespoły nauczycieli dla każdych poziomów klas przygotowały zadania, tematy do pracy w domu w pierwszym tygodniu.
    Dla ósmoklasistów będą to pakiety powtórzeniowe , przygotowujące do egzaminu. W kolejnym tygodniu każdy uczeń otrzyma zadania od nauczycieli poprzez dziennik librus - zadania domowe.
    Całej społeczności szkolnej życzymy zdrowia i spokoju, słuchajmy informacji na temat działań rządowych i samorządowych. Najważniejsze nie wprowadzajmy paniki.
     Robert Aszyk

13.03.2020 17:08 | więcej »
  • Zamknięcie szkoły

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wszystkie placówki oświatowe w Polsce od 12 marca do 25 marca br. zostają zamknięte i nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. 12 i 13 marca prowadzimy zajęcia tylko opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki. Od 16 marca szkoła będzie zamknięta. Kolejne komunikaty w najbliższym czasie.

Robert Aszyk

13.03.2020 12:33 | więcej »